Por. Družstvo Počet záp. Výhry Prehry Zhodené kolky Ø na zápas Body Max. náhod
1. Datacomp 10 10 0 9624 962,0 10 1048
2. OPTIMISTI 9 7 2 8283 920,0 7 984
3. CONEX TRADE 9 7 2 7929 881,0 7 949
4. JOHNY TEAM 9 6 3 7860 873,0 6 963
5. FAJTA 8 5 3 7276 909,0 5 966
6. KLIMAVEX 7 4 3 6192 884,0 4 944
7. Athletic ProTeam 7 4 3 6019 859,0 4 931
8. Divoké kočky 10 4 6 8120 812,0 4 899
9. SENIORI SEVERU 10 3 7 8204 820,0 3 902
10. eurobus team 10 2 8 8618 861,0 2 958
11. F'natic 7 0 7 5502 786,0 0 825
12. SOLIDSTAV 8 0 8 5768 721,0 0 794
P. Meno Družstvo 1. záp2. záp3. záp4. záp5. záp6. záp7. záp8. záp9. záp10. záp11. záp12. záp13. záp14. záp15. záp16. záp17. záp18. záp19. záp20. záp21. záp22. záp Počet kolov Ø na zápas
1. Danko Jozef FAJTA 35832634328534629336132900000000000000 2641 330,1
2. Želinský Tomáš CONEX TRADE 34200265349325032300000000000000 1604 320,8
3. Krajňák Jozef Datacomp 312285000034832130931430900000000000 2198 314,0
4. Viravec Vojto OPTIMISTI 311366317033727030229400000000000000 2197 313,9
5. Rjabušin Adrián Datacomp 27336131124833134128531330832531300000000000 3409 309,9
6. Pupala František Datacomp 28427527532433831329638831427930300000000000 3389 308,1
7. Theisz Jaroslav KLIMAVEX 000030700000000000000000 307 307,0
8. Tomašovič Ľubo OPTIMISTI 3022912790277302314345284348000000000000 2742 304,7
9. Rojček Marek eurobus team 25634602513133150319312314000000000000 2426 303,3
10. Timko Peter JOHNY TEAM 2833443272753033102812892920000000000000 2704 300,4
11. Antolík Štefan Datacomp 30837032025230929028529025124836100000000000 3284 298,5
12. Novotný Anton KLIMAVEX 333290281259274317330000000000000000 2084 297,7
13. Viravec Juraj OPTIMISTI 26929128003702482520337296000000000000 2343 292,9
14. Andráš Dušan CONEX TRADE 029000000000000000000000 290 290,0
15. Kertés Braňo JOHNY TEAM 3222932672272892542992883650000000000000 2604 289,3
16. Liščinský Miro FAJTA 282295254264266319034500000000000000 2025 289,3
17. Brada Štefan Athletic ProTeam 2720267300308246338000000000000000 1731 288,5
18. Kuľka Jozef Datacomp 28831727431126224532027227329427800000000000 3134 284,9
19. Novák Ladislav SENIORI SEVERU 260287296321266289324276275249000000000000 2843 284,3
20. Tatarko Dušan FAJTA 24828230427330128629229200000000000000 2278 284,8
21. Balko Štefan eurobus team 27232229229325822633027800000000000000 2271 283,9
22. Bujnovský Jozef CONEX TRADE 00258297290003072630000000000000 1415 283,0
23. Štofko Marián Athletic ProTeam 0280298264264314273000000000000000 1693 282,2
24. Szelesz Zoltán F'natic 2520033525600000000000000000 843 281,0
25. Palai Juraj eurobus team 259290268231274295285267315324000000000000 2808 280,8
26. Doboš Imro SENIORI SEVERU 271253256268282272265288299306000000000000 2760 276,0
27. Šiška Ľuboš CONEX TRADE 00267002982782832560000000000000 1382 276,4
28. Kachnič Stano OPTIMISTI 3112363210273239257280285280000000000000 2482 275,8
29. Szabó Štefan KLIMAVEX 0246313288279234295000000000000000 1655 275,8
30. Danko Matej FAJTA 0299000239284000000000000000 822 274,0
31. Forrai Adrián SOLIDSTAV 02702722822662692852542700000000000000 2168 271,0
32. Forrai Daniel SOLIDSTAV 027000000000000000000000 270 270,0
33. Múdry Richard Athletic ProTeam 280273250258267265295000000000000000 1888 269,7
34. Theisz Ján KLIMAVEX 260237266003160000000000000000 1079 269,8
35. Moravec Marek Datacomp 002942612632610000000000000000 1079 269,8
36. Babjak Laco OPTIMISTI 000000255322269231000000000000 1077 269,3
37. Dorčák Jozef CONEX TRADE 000026900000000000000000 269 269,0
38. Havrila Ján Athletic ProTeam 25600280000000000000000000 536 268,0
39. Hapšták Peter F'natic 2830266262291252246000000000000000 1600 266,7
40. Kotrády Vlasto JOHNY TEAM 256026925123028702562930000000000000 1842 263,1
41. Manák Jaroslav Athletic ProTeam 2862102180272281285000000000000000 1552 258,7
42. Petrišák Ján JOHNY TEAM 2792582752750023221400000000000000 1533 255,5
43. Suchý Tomáš KLIMAVEX 23600000273000000000000000 509 254,5
44. Hofreiter Milan F'natic 2492402972122430272000000000000000 1513 252,2
45. Turčan Ladislav KLIMAVEX 248000000000000000000000 248 248,0
46. Žofčák Tibor SENIORI SEVERU 265283200291224238214274242232000000000000 2463 246,3
47. Anne Richard CONEX TRADE 021000024524502840000000000000 984 246,0
48. Varšáni Vlado OPTIMISTI 22819026002402560311222242000000000000 1949 243,6
49. Danko Michal FAJTA 26702692042500212000000000000000 1202 240,4
50. Hanzuš Marek SOLIDSTAV 0022629119600000000000000000 713 237,7
51. Dudáš Patrik SOLIDSTAV 0002202341982472362230000000000000 1358 226,3
52. Rimko Slavomír eurobus team 0000002512002040000000000000 655 218,3
53. Hreha Marcel CONEX TRADE 17826301850248021400000000000000 1088 217,6
54. Zuzik Jozef CONEX TRADE 1822022200025321021600000000000000 1283 213,8
55. Vasiľ Stano FAJTA 23520102150018623200000000000000 1069 213,8
56. Tatarko Tóno FAJTA 001940229212020600000000000000 841 210,3
57. Felcan Martin SOLIDSTAV 0016314921523924021600000000000000 1222 203,7
58. Hreha Patrik CONEX TRADE 0020424300158000000000000000 605 201,7
59. Pavlík František SENIORI SEVERU 00151198021717219299254000000000000 1283 183,3
60. Benko Rastislav SOLIDSTAV 0114002150001970000000000000 526 175,3
61. Danko Milan FAJTA 0000000000000000000000 0
62. Karasz Robo FAJTA 0000000000000000000000 0
63. Vovčko Vladislav Athletic ProTeam 0000000000000000000000 0
64. Mantič Martin Datacomp 0000000000000000000000 0
65. Eštok Jozef Datacomp 0000000000000000000000 0
66. Verčimak Pavol Datacomp 0000000000000000000000 0
67. Janura Miroslav CONEX TRADE 0000000000000000000000 0
68. Smerek Dezider KLIMAVEX 0000000000000000000000 0
69. Korečko Tomáš eurobus team 0000000000000000000000 0
70. Dziak Martin SENIORI SEVERU 0000000000000000000000 0
71. Šimko Ivan F'natic 0000000000000000000000 0
72. Šulík Juraj SOLIDSTAV 0000000000000000000000 0
73. Janočko Matúš SOLIDSTAV 0000000000000000000000 0
P. Meno Družstvo 1. záp2. záp3. záp4. záp5. záp6. záp7. záp8. záp9. záp10. záp11. záp12. záp13. záp14. záp15. záp16. záp17. záp18. záp19. záp20. záp21. záp22. záp Počet kolov Ø na zápas
1. Janurová Lucia CONEX TRADE 319294380284300030403130000000000000 2194 313,4
2. Suchá Marcela KLIMAVEX 2633432802940301262000000000000000 1743 290,5
3. Kováčová Mária Athletic ProTeam 2830305289251219288000000000000000 1635 272,5
4. Danková Iveta Divoké kočky 243266272311203244289283244273000000000000 2628 262,8
5. Karaszová Darina Divoké kočky 242268297289220258255293243246000000000000 2611 261,1
6. Tunkelová Eleonóra JOHNY TEAM 0229252027026724802950000000000000 1561 260,2
7. Kovačiková Danka Divoké kočky 2282672222492143292552310220000000000000 2215 246,1
8. Timková Zuzana JOHNY TEAM 224002672572702172452330000000000000 1713 244,7
9. Čermáková Eva eurobus team 002882302382642010251236000000000000 1708 244,0
10. Lorincová Vierka Divoké kočky 2342210257028202412260000000000000 1461 243,5
11. Szabóová Janka F'natic 02602450206233270000000000000000 1214 242,8
12. Baranová Klaudia SENIORI SEVERU 2160028022900000000000000000 725 241,7
13. Petrišáková Júlia JOHNY TEAM 024000000000000000000000 240 240,0
14. Galajdová Ľubka F'natic 2570226002230000000000000000 706 235,3
15. Kašparová Janka Divoké kočky 000002512290229226000000000000 935 233,8
16. Kmecová Otília Divoké kočky 2782392302402080186246202233000000000000 2062 229,1
17. Žofčáková Mária SENIORI SEVERU 200223213020102210269216000000000000 1543 220,4
18. Theiszova Vladimíra KLIMAVEX 0206248000178000000000000000 632 210,7
19. Trelová Janka F'natic 222245190218155236194000000000000000 1460 208,6
20. Remetová Eva eurobus team 018700000000000000000000 187 187,0
21. Hasajová Katka Divoké kočky 001690000000000000000000 169 169,0
22. Štofková Anička Athletic ProTeam 0000000000000000000000 0
23. Kolodová Alena Datacomp 0000000000000000000000 0
24. Vašková Gabriela eurobus team 0000000000000000000000 0
25. Schusterová Monika SOLIDSTAV 0000000000000000000000 0

Najlepší výkon v zápase - muži

P. Meno Družstvo Počet kolov
1. Pupala František Datacomp 388
2. Viravec Juraj OPTIMISTI 370
3. Antolík Štefan Datacomp 370
4. Viravec Vojto OPTIMISTI 366
5. Kertés Braňo JOHNY TEAM 365

Najlepší výkon v zápase - ženy

P. Meno Družstvo Počet kolov
1. Janurová Lucia CONEX TRADE 380
2. Suchá Marcela KLIMAVEX 343
3. Kovačiková Danka Divoké kočky 329
4. Danková Iveta Divoké kočky 311
5. Kováčová Mária Athletic ProTeam 305

Najlepší výkon na dráhe - muži

P. Meno Družstvo Počet kolov
1. Antolík Štefan Datacomp 221
2. Pupala František Datacomp 219
3. Kertés Braňo JOHNY TEAM 205
4. Želinský Tomáš CONEX TRADE 204
5. Danko Jozef FAJTA 203

Najlepší výkon na dráhe - ženy

P. Meno Družstvo Počet kolov
1. Suchá Marcela KLIMAVEX 195
2. Janurová Lucia CONEX TRADE 192
3. Kovačiková Danka Divoké kočky 181
4. Kováčová Mária Athletic ProTeam 167
5. Danková Iveta Divoké kočky 163